Специалист качество /прахово боядисване/

  • Производство
  • гр. Велико Търново
  • 08/21/2024
  • Пълен работен ден
  • Постоянна

За наш партньор - водеща компания в сферата на производството, търсим отговорни и мотивирани кандидати за позиция СПЕЦИАЛИСТ КАЧЕСТВО за отдела им за прахово боядисване. Ако сте експерт в областта на качествения контрол и имате око за детайлите, то тази позиция е за вас!

Основни задължения:

  • Гарантиране спазването на стандартите за качество но боядисаната продукция чрез извършване на системен и прецизен качествен контрол;
  • Регистрация и обработка на резултатите от контролни проверки, документирайки ги в съответните дневници и протоколи;
  • Следене за правилното съставяне и съхранение на документацията, свързана с процеса на прахово боядисване;
  •  Провеждане на лабораторни тестове за гарантиране на качеството на крайния продукт;
  • Активно участие в процеса на оптимизиране на качеството и повишаване на ефективността в производството;

 Изисквания към кандидатите:

  • Внимание към детайла;
  • Отговорност;
  •  Аналитично мислене;
  • Комуникативност;
  • Организираност;
  • Инициативност;
  • Етика и професионализъм;

Работодателят предлага:

  • Отлични условия на труд в съвременна и модерна работна среда;
  • Конкурентно възнаграждение съобразено с опита и квалификациите на кандидата;
  • Фиксирано работно време от 8:00 до 17:00ч, петдневна работна седмица.