Специалист доставки и снабдяване

  • Търговия и Продажби
  • гр. Горна Оряховица
  • 08/21/2024
  • Споразумение за работна заплата
  • Пълен работен ден
  • Постоянна

За наш партньор - компания, лидер в дистрибуцията на висококачествени стоматологични материали, търсим кандидати за позиция Специалист доставки и снабдяване. Вие ще играете ключова роля в осигуряването на най-добрите продукти за клиентите на компанията.

Основни задължения за позицията:

  • Закупуване на стоматологични материали от доставчици по целия свят;
  • Анализ на пазарни тенденции и потребност на клиентите;
  • Поддържане на ефективни взаимоотношения с доставчици и партньори;
  • Управление на складови наличности чрез специализирана складова програма;
  • Изготвяне на регулярни доклади и анализи на база продажби и поръчки;

Изисквания към кандидатите:

  • Образование в сферата на икономика, финанси или такава насоченост;
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Много добри аналитични умения и внимание към детайла;
  • Отлични познания по математика и умение за работа с цифри;
  • Компютърно умение в частност Excel или работа с ERP системи;
  •  Умение за работа в динамична среда и поемане на отговорност;

Работодателят предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Възможност за професионално развитие и обучения;
  • Работа в приятелска и подкрепяща работна среда;
  • Редовно работно време от понеделник до петък 8:30 – 17:30ч.

Ако обичате да се ровите в цифри и искате да бъдете част от екип, който се стреми към високи резултати, очакваме вашата автобиография.