Работник сладкарско производство

  • Производство
  • гр. Велико Търново
  • 09/27/2024
  • 1500 лв - 1700 лв /месечно

За наш клиент - фирма производител на богат асортимент сладкарски изделия и един от лидерите на пазара, търсим  мотивирани и енергични попълнения, които да се присъединят към екипа им.

 ОТВОРЕНИ ПОЗИЦИИ:

  • Бъркач на тесто за вафлени кори
  • Пекар на вафлени кори

Отговорности и задължения за позицията:

  • Работа със суровини по зададена рецепта;
  • Изпичане на продукцията спрямо изискванията за конкретния продукт;
  • Спазване на технологичните изисквания и производствени стандарти;
  • Грижа за поддържане на добра хигиена на работното място;

Изисквания към кандидатите:

  • Внимание към детайлите и стремеж за ефективност;
  • Лоялност и коректност;
  •  Готовност за работа на смени;
  • Не е необходим предишен опит;

Работодателят предлага:

  • Трудов договор с реални осигуровки;
  • Отлични условия на работа и приятна среда;
  • Дългосрочна заетост;
  • Осигурен служебен транспорт;