Отговорник цех за месопреработвателно предприятие

  • Производство - хранителна промишленост
  • гр. Елена
  • 08/13/2024
  • Споразумение за работна заплата
  • Пълен работен ден
  • Постоянна

Търсим отговорен и мотивиран кандидат за позиция Отговорник цех в месопреработвателно предприятие. В тази роля ще бъдете ключова фигура в производствения процес, като гарантирате спазването на всички стандарти за качество, безопасност и хигиена.

Задължения за позицията:

  • Координация и контрол на производствените процеси в цеха;
  • Управление и обучение на производствения персонал;
  • Гарантиране спазването стандартите за качество и безопасност на продуктите;
  • Контрол на наличностите;
  • Отговаря за оптимизиране на работния процес;

Изисквания:

  • Опит в месопреработвателната индустрия или управление на производствените процеси;
  • Лидерски умения и опит в управлението на екип
  • Познания по хигиенни и санитарни норми в хранителната индустрия
  • Отлични организационни умения и внимание към детайла
  • Умение за работа в динамична среда

Работодателят предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Дългосрочна заетост;
  • Редовно работно време;
  • Поемане на пътни разходи.