Проектант

  • Инженери и Техници
  • гр. Велико Търново
  • 01/16/2024
  • Пълен работен ден
  • Постоянна

За наш партньор, фирма занимаваща се с проектиране, производство и монтаж на Алуминиева дограма, търсим проектант.

Изисквания:

  • Завършено средно техническо и/или висше техническо образование;
  • Отлични познания с AutoCAD програми
  • Умения за работа с MS Office (Word & Excel)
  • Технически умения за използване на стандарти, каталози, техническа и технологична документация
  • Желание за професионално развитие в областта
  • Поемане на самоинициатива, отговорност и предприемчивост

Работодателят предлага:

  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Отлични условия на труд;
  • Професионална реализация в утвърдена компания, наложила се, като лидер в бранша;
  • Редовно работно време;
  • Трудов договор съгласно българското законодателство.

 Основни задължения и отговорности:

  • Спазване на фирмените стандарти.
  • Проектиране на конструкции, окачени фасади, специфични  остъклявания.
  • Оформяне на проектна документация по стандарти наложени във фирмата.